Stage lopen op onze school

Terug naar nieuwsoverzicht

Stage lopen op onze school

Wij vinden het belangrijk dat we kunnen laten zien hoe mooi ons vak is. Daarom geven wij graag ruimte om bij ons stage te komen lopen vanuit de opleidingen tot leerkracht, onderwijsassistent of klassenassistent.

Vroegtijdige aanmelding is wel gewenst, want we zitten bijna elk jaar helemaal vol. Voor het schooljaar 2020/2021 hebben wij geen stage plekken meer. Voor het nieuwe schooljaar kan er weer aangemeld worden.

We hebben voor de stages een paar beperkingen:

  • geen broertjes of zusjes op onze school
  • geen snuffelstages van leerlingen uit het voortgezet onderwijs
  • wij verwachten van stagiaires dat zij de identiteit van de school onderschrijven

Aanmelden voor een stage kan bij Betty Gerrits via ib.oranjenassau@sgperspectief.nl. Na aanmelding volgt een intakegesprek. Daarna wordt gekeken of en waar de stagiaire geplaatst kan worden.